کارخانجات آذرجام نشکن 36 سال سابقه درخشان
  • شماره تماس
    02146855110 - 02146855109
  • ساعت تماس
    شنبه - پنجشنبه 08.00 الی 18.00

معرفی کارخانجات آذرجام نشکن

معرفی کارخانجات آذرجام نشکن

 

معرفی کارخانجات آذرجام نشکن

 

کارخانجات آذرجام نشکن

مجموعه صنعتی حاضر در سال ۱۳۶۲ با نام تجاری تولیدی – صنعتی اسدپور پا به عرصه ساخت ماشین آلات تولید شیشه ایمنی نهاد و به موفقیت های چشمگیری در این زمینه نایل گردید، که از آن جمله می توان به راه اندازی بیش از ۱۵ خط تولید شیشه ایمنی در سراسر کشور اشاره نمود.

در ادامه، این واحد در سال ۱۳۷۱ با افتتاح صنایع شیشه ایمنی آذرجام نشکن مجموعه فعالیتهای خود را در زمینه تولید شیشه های نشکن گسترش داد.

در طول این سالها صنایع شیشه ایمنی آذرجام نشکن همواره تلاش مستمری در جهت بهبود کیفیت شیشه های ایمنی (سکوریت، دوجداره، لمینیت و …) و ماشین آلات صنعتی خود داشته است.

در سالهای اخیر، این واحد با یاری پروردگار و بهره گیری از جدیدترین دانش روز، مجموعه تولیدی خود را مجهز به برترین ماشین آلات و تجهیزات صنعتی نموده است.

کیفیت بسیار مطلوب محصولات و تلاش پیگیر در جهت کسب رضایت مشتریان محترم، منجر به استقبال روز افزون از این واحد گردیده است .

 

این واحد از سالهای اولیه تاسیس خود، در زمینه ساخت و نصب انواع درب های اتوماتیک شیشه ای، فعالیت ویژه ای داشته و به عنوان یکی از قدیمی ترین ارائه دهندگان این محصول در سطح کشور شناخته شده است.

امروزه درب اتوماتیک شیشه ای آذرجام، از زیبا ترین و مدرنترین دربهای موجود می باشد و در کنار آن تلاش مستمر برای ارائه بهترین خدمات پس از فروش، از مهمترین وظایف این مجموعه به حساب می آید.

هم اکنون صنایع شیشه ایمنی آذرجام نشکن مجهز به ماشین آلات تولید شیشه سکوریت, شیشه دو جداره اتوماتیک و تولید شیشه های لمینت و ضد گلوله با فیلم های PVB در خدمت هموطنان عزیز می باشد.

در حال حاضر مجموعه فوق پا را از این مرحله نیز فراتر گذاشته و در زمینه تهیه و تولید تسمه های تایمینگ ماشین آلات صنعتی کارخانجات نیز در کشور پیشگام شده است .

امید است فعالیتهای مهندسین و کارکنان مجرب و دلسوز این مجموعه رضایت خاطر مشتریان محترم را فراهم آورده و روز به روز سهم بیشتری در ارائه خدمات به کشور عزیزمان داشته باشیم.

 

محصولات کارخانجات آذرجام نشکن

  • کوره تولید شیشه نشکن
  • ماشین آلات دیاموند شیشه
  • دستگاه برش اتومات شیشه
  • و…

نظر خود را بنویسید